Živković obradovao crno-beli deo Soluna

Izvor: B92, 30.Apr.2023, 22:26

Fudbaleri PAOK-a pobedili su Aris sa 3:2 posle preokreta u 33. kolu šamponata Grčke.

Pobednički gol za crno-bele je postigao srpski reprezentativac Andrija Živković u 78. minutu meča.

Poveli su gosti u 45. minutu golom Kamare.

PAOK je mnogo bolje ušao u drugo poluvreme, Tajson je u 56, minutu doneo izjednačenje, a samo šest minuta kasnije je prednost ekipe sa Tumbe doneo Štefan Švab.

Vladimir Darida je zakuvao situaciju na terenu, u 70. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << minutu je doneo novo izjednačenje,a onda je na scenu stupio Andrija Živković.

Srpski fudbaler je doneo veliku radost svim navijačima PAOK-a i na kraju se ispostavilo da je to bio konačan rezultat utakmice.

Crno-beli će u sledećem kolu igrati protiv Panatinaikosa, dok će ekipa Arisa dočekati Volos.

Pogledaj vesti o: Grčka