
Izvor: Radio 021, 28.Jul.2019, 21:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VIDEO: Na Halkidikiju se zapalio gliser u kojem je bila porodica iz Srbije, ima povređenih
Kako prenose grčki mediji, gliser u kojem je bila petočlana porodica iz Srbije zapalio se u nedelju ujutru tokom vožnje u Sitoniji, na Halkidikiju.
Navodno je iz za sada nepoznatih razloga došlo do eksplozije, nakon čega je krenuo požar, pišu Novosti.
Kako navode očevici, jedna devojčica je ispala sa glisera od jačine eksplozije, a pojedini mediji navode da je majka sa još dve maloletne devojčice >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << skočila u vodu, dok je otac, zajedno sa instruktorom ostao na gliseru kako bi ga dovezli do obale.
Drama se odvijala nedaleko od plaže koja je bila puna kupača, a gliser je izgoreo u potpunosti.
Srpska porodica je, prema navodima lokalnih medija, prevezena u najbližu bolnicu, međutim lekari su odlučili da jednu od devojčica prebace u solunsku bolnicu.
Obalska straža Grčke ispituje uzroke eksplozije i požara na brodu sa srpskom zastavom.
Autor: Novosti
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.