Uživo: Delfini brane titulu prvaka Evrope protiv domaćina, Mađarska - Srbija

Izvor: Blic, 27.Jul.2014, 21:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uživo: "Delfini" brane titulu prvaka Evrope protiv domaćina, Mađarska - Srbija

Vaterpolisti Srbije od 20.30 u Budimpešti igraju finale Evropskog prvenstva protiv selekcije domaćina turnira, Mađarske, a dešavanja sa meča možete pratiti uživo uz Blicsport.

Srbija je u grupnoj fazi izgubila od Mađara, ali je protiv Španije, Grčke i drugom poluvremenu protiv Crne Gore pokazala da je vredna finala, pa ima priliku za veliki revanš.

Protiv Crnogoraca je napravljen podvig nakon katastrofalnog početka i -4, i izabranici Dejana Savića imaju priliku da odbrane titulu prvaka Evrope osvojenu 2012. u Ajndhovenu.