Izvor: B92, 15.Jul.2008, 14:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Seltik doveo Samarasa
Škotski prvak Seltik doveo je grčkog napadača Georgiosa Samarasa iz Mančester Sitija.
Grčki internacionalac koji je proveo četiri meseca na pozajmici u Seltiku potpisao je trogodišnji ugovor. "Vrlo sam srećan što sam prešao u Seltik. Želeo sam da ostanem, a Seltik je želeo da me zadrži, mislim da su obe strane zadovoljne transferom", rekao je Samaras za klupski sajt. "Ova četiri meseca su za mene predstavljala veliko iskustvo jer sam igrao i u Škotskom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << prvenstvu i u Ligi šampiona", dodao je Grk.
Na 21 utakmici za Seltik Samaras je postigao šest golova, dok je za reprezentaciju grčke nastupio 16 puta i postigao 3 pogotka. Pre Mančester Sitija Samaras je igrao za Herenven.




