
Izvor: SrbijaDanas.com, 12.Dec.2019, 00:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SO NA RANU: U četiri reči, pa još na latinskom, profesor Vuletić se NARUGAO Zvezdinom porazu u Atini
Grčka tragedija.
Fudbaleri Crvene zvezde su propustili veliku priliku, da ostanu neporaženi u Atini, osvoje treće mesto i obezbede evropsko proleće.
Najpre su crveno-beli propustili kolosalnu priliku u 42. minutu, kad je Tomane promašio penal. Kazna je stigla u samom finišu, Posle neverovartne greške Žandera, Olimpijakos je >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << dobio penal, sa koga je El Arabi doneo četi iz Pireja trijumf.
Navijači Zvezde su razočarani i besni, o čemu više možete da pročitate OVDE, ali ima i onih koju su se naslađivali porazom crveno-belih. Jedan od njih je profesor Vladimir Vuletić koji bacio so na ranu pristalicama srpskog šampiona.
Potpredsednik crno-belih je u svom stilu na latinskom opisao grčku tragediju Crvene zvezde u samo četiri reči.
Noli turbare penaltikos meos!
— Partizanus Verus ⭐️⭐️⭐️⭐️ (@PartizanusV) December 11, 2019
Nastavak na SrbijaDanas.com...