Izvor: Blic, 22.Sep.2023, 17:35

SASLUŠANI ČLANOVI NARKO-KARTELA OSUMNJIČENI ZA ŠVERC 324 KG KOKAINA U SOLUNU Evo kako su se branili: Jedan od njih je u BEKSTVU

Šestočlana grupa koja je juče uhapšena u Srbiji zbog šverca 324 kilograma kokaina u Solunu, a čiji je vođa Živko Bakić (40), inače bivši fudbaler Crvene zvezde, saslušana je danas u Javnom tužilaštvu za organizovani kriminal, saznaje "Blic".
Pogledaj vesti o: Grčka

Nastavak na Blic...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Zaćutali u tužilaštvu: Saslušana banda koja je krijumčarila kokain iz Ekvadora

Izvor: 24sedam.rs, 22.Sep.2023

Šestočlana grupa čiji je vođa Živko Bakić, bivši fudbaler Crvene zvezde, branila se ćutanjem

Nastavak na 24sedam.rs...

ODREĐEN PRITVOR NARKO KLANU Pali zbog šverca 324 kilograma kokaina, predvodio ih bivši fudbaler Crvene zvezde

Izvor: Blic, 23.Sep.2023, 09:43

Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Beogradu – Posebno odeljenje za organizovani kriminal je 22. septembra 2023. godine doneo rešenje kojim je prema okrivljenima Živku Bakiću, A.M., N.P., S.Š., M.S. i S.S odredio pritvor, koji im po tom rešenju može trajati najduže 30 dana.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.