Panta sprečio bruku (VIDEO)

Izvor: S media, 03.Nov.2010, 20:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Marko Pantelić, napadač Olimpijakosa, postigao je pobedonosni gol tri minuta pre kraja na gostovanju niželigašu Iliupoliju (1:0), u šesnaestini finala Kupa Grčke.

Olimpijakos je u susret ušao prilično opušteno i posle prvih 45 minuta igre nije bilo nagoveštaja da će kombinovani sastav crveno-belih moći da izađe na kraj sa niželigašem.

Raspoloženi Pantelić (VIDEO)

Pantelić: Preporučiću se golovima

Srbin doneo pobedu Olimpijakosu >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << (VIDEO)

Pantelić je u nastavku igre nekoliko puta pripretio domaćinu, a onda je u 87. minutu odlično reagovao u kaznenom prostoru domaćih i postigao jedini gol na meču.

Nastavak na S media...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.