PREOKRETOM DO TRIJUMFA: Asteras stigao do prve pobede u grčkom prvenstvu

Izvor: Kurir, 31.Avg.2014, 21:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Asteras je u drugom kolu grčkog prvenstva na svom terenu pobedio Levadijakos s 2:1

TRIPOLI - Fudbaleri Asterasa pobedili su na svom terenu ekipu Levadijakosa 2:1 u meču drugog kola grčkog šampionata.

Asteras je do prve pobede u novoj sezoni stigao preokretom. Gosti su poveli golom Konea u prvom minutu. Na 1:1 izjednačio je Role u 23. minutu, a konačan rezultat postavioje isti igrač u 66.

Asteras je igrao u sastavu: Teodoropulos, Panteliadis, Zisopulos, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Gojan, Luj, Usero, Kurbelis, Maza (Munafo), Role, Bakasetas (Para), Barales (Fernandez).

Asteras se trenutno nalazi na desetom mestu na tabeli sa tri boda. ovaj klub je rival Partizan u Ligi Evropa.
Pogledaj vesti o: Grčka

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.