Izvor: HotSport.rs, 14.Dec.2023, 22:47

(POLUVREME) OLIMPIJAKOS – TSC: Tim iz Pireja razbija Topolčane! (VIDEO)

Grčki tim moćniji. Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole gostuju ekipi Olimpijakosa od 21 čas u okviru poslednjeg kola Lige Evrope. Odlična igra tima iz Pireja u prvom delu koji su golovima El Kabija u 22. i Podensa u 40. i 42. minutu vodi 3:0 i tim rezultatom otišli na odmor.  PRVO POLUVREME: Krenuli su Grci sa maksimalnom motivacijom u ovaj susret, imali su veću inicijativu, tražili put do ... Read more
The post (POLUVREME) OLIMPIJAKOS – TSC: Tim iz Pireja razbija Topolčane! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.