PAOK najbliži Ligi šampiona (video)

Izvor: B92, 18.Maj.2011, 23:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri PAOK-a savladali su AEK sa 2:1 u četvrtom kolu grčke Mini-superlige, čiji će pobednik biti drugi predstavnik Helade u Ligi šampiona.

U drugom meču dana Panatinaikos je na svom terenu bio bolji od Olimpijakos Volosa sa 3:0.

Na dva kola do kraja prvi na tabeli je PAOK sa devet osvojenih bodova, drugi je AEK sa bodom manje, a PAO zauzima treću poziciju sa sedam. Olimpijajkos Volos je poslednji >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na tri boda i nema šansi da se plasira u LŠ.

Panatinaikos je lako došao do pobede nad Olimpijakos Volosom – 'zelene’ je u vođstvo doveo Luis Garsija u 27. minutu, prednost je duplirao Đibrili Sise u 57. minutu, a trijumf je 'overio’ Kacuranis u završnici meča.

PAOK se u Solunu revanširao AEK-u za ubedljiv poraz (3:0) od pre nekoliko dana. Nije delovalo da će se to dogoditi jer su Atinjani poveli u 14. minutu golom 25-godišnjeg Argentinca Ignasija Skoka.

Međutim, PAOK je već do poluvremena preokrenuo – izjednačio je veteran Pablo Gabrijel Garsija iz slobodnog udarca, a Vitolo je u 37. minutu iz jedanaesterca postavio konačnih 2:1.