Juniori pobedili Grčku

Izvor: B92, 06.Maj.2013, 00:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Juniori pobedili Grčku

Muška juniorska odbojkaška reprezentacija Srbije pobedila je Grčku u prvoj od dve prijateljske trening utakmice u Ivanjici.

Po dogovoru trenera Siniše Reljića i Sotirisa Drikosa, odigrano je pet setova, a rezultat je bio 4:1 za Srbiju, po setovima 25:19, 27:25, 25:23, 17:25 i 15:13, posle 106 minuta igre.

Juniori Srbije i Grčke u subotu drugu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << prijateljsku utakmicu zatvorenog tipa u Arilju.

Najbolji među srpskim odbojkašima bio je Mihajlo Stanković sa 14 poena, dok su po deset dodali Milan Katić i Dražen Luburić. Kod Grka se istakao Rafael Kumentakis sa 20 poena.

Srpski juniori od sledećeg utorka u dvorani Sportskog centra u Arilju igraju kvalifikacije za Svetsko prvenstvo. Grci će kvalifikacije igrati u Rusiji.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.