Izvor: B92, 03.Maj.2014, 18:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Grčka preduzeća na rasprodaji
Atina -- Srednjoročni fiskalni plan koji je vlada u Atini predala parlamentu na razmatranje predviđa prihode od privatizacije od 1,5 milijardi evra u 2014.
Planirana privatizacija uključuje finalizaciju prodaje lokacija kao što su marine Hios, Pilos i Alimos, regionalni aerodromi, operater mreže prenosa prirodnog gasa DESFA, solunska vodovodna kompanija EYATH, železničke kompanije Trainose i Rosko, kao i organizator konjskih trka ODIE, piše grčki dnevnik Katimerini.
U državnu kasu će se takođe sliti prihodi od prodaje hotela Astir palas i drugih imanja kod kuće i u inostranstvu, kao i od prodaje ili izdavanja još 28 zgrada.
Pogledaj vesti o: Grčka
Grčka preduzeća na rasprodaji
Izvor: Capital.ba, 03.Maj.2014
ATINA, Srednjoročni fiskalni plan koji je vlada u Atini predala parlamentu na razmatranje predviđa prihode od privatizacije od 1,5 milijardi evra u 2014. Planirana privatizacija uključuje finalizaciju prodaje lokacija kao ..




