Grčka: Putnički avion prinudno sleteo u Solun

Izvor: NoviMagazin.rs, 05.Avg.2016, 18:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Grčka: Putnički avion prinudno sleteo u Solun

Avion sa 147 putnika i pet članova posade, koji je iz Grčke krenuo u Moskvu, morao je prinudno da sleti na solunski aerodrom.

Predstavnici civilnog vazduhoplovstva izjavili su da je avion Gris Erlajnsa  poleteo iz Soluna po planiranom vremenu, ali da je ubrzo nakom poletanja pilot prijavio da stani trap ne reaguje.

Avion je potom kružio iznad >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << Soluna sat i po kako bi potrošio gorivo, a potom bezbedno sleteo na aerodromsku pistu gde su ga dočekale hitne službe u pripravnosti, prenosi AP.

Grčka agencija ANA navodi da se svi putnici i članovi posade osećaju dobro.

Avion, kako navodi, pripada grčkoj niskobudžetnoj kompnaniji Eliner, sa sedištem u Solunu.

Nastavak na NoviMagazin.rs...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.