Grci nose darove Ovenu

Izvor: B92, 29.Jun.2009, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Grci "nose darove" Ovenu

Olimpijakos namerava visokom platom da "namami" Majkla Ovena da se naredne sezone preseli u Pirej i da oživi svoju karijeru, piše "Dejli mejl".

Posle dovođenja Meta Derbišira, Olimpijakos želi svoj napad da pojača fudbalerom Njukasla Majklom Ovenom i istovremeno da mu pomogne da se što bolje pripremi za SP 2010. godine, pošto je 29-godišnji Englez više puta naveo da želi da igra za reprezentaciju na Mondijalu u Južnoj Africi. Ovenu krajem juna ističe ugovor sa >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Njukaslom koji će sledeće sezone biti član Čempionšipa.

U slučaju dolaska Ovena, to bi bilo treće veliko pojačanje ovog leta za Olimpijakos, pošto su na stadion Karaiskakis već došli Derbišir iz Blekburna i Olof Melberg iz Juventusa.

U međuvremenu, interesovanje za centarfora koji je za reprezentaciju Engleske nastupio 89 puta, pokazali su Hal Siti, Stouk i Everton. Ono što bi mogla da bude prednost za Olimpijakos jeste činjenica da grčki klub može da ponudi bolje finansijske uslove Ovenu, kao i igranje u Ligi Šampiona.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.