Izvor: B92, 28.Nov.2009, 11:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Erceg prelazi u Panionios?
Košarkaš Olimpijakosa Zoran Erceg ove sezone će najverovatnije igrati za Panionios, piše "Sportski žurnal".
Iako je Erceg insistirao da klub u koji prelazi mora da igra u Evroligi, grčki mediji su objavili da je dogovor između srpskog košarkaša i Panioniosa postignut. Iako Panionios ne nastupa u Evropi ove godine, Erceg se dogovorio o prelasku u klub iz predgrađa Atine u kome će igrati za istu platu kao i u Olimpijakosu.
Pirejski klub >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je pristao da plaća srpskom košarkašu veći deo plate, dok će Panionios izdvojiti 150.000 evra.
Prethodno je Erceg bio na korak od prelaska u Marusi, a zatim i u Fenerbahče, a interesovanje za krilnog centra Olimipjakosa pokazali su i CSKA, Roma i Sevilja.




