Izvor: RTV Pink, 01.Nov.2010, 16:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Eksploziv na poklon
Paket-bomba namenjen Sarkoziju otkriven u Grčkoj . . . Grčka policija je saopštila da je danas otkrila paket sa eksplozivnom napravom, koji je bio adresiran na francuskog predsednika Nikolu Sarkozija, ubrzo pošto je u privatnoj kompaniji za raznošenje pošiljku eksplodirao drugi paket. .
Povezane vesti
Uhapšena dva Grka sa pismom bombom za Sarkozija
Izvor: EMportal, 01.Nov.2010
Grčka policija saopštila je da je uhapsila dve osobe koje su nosile pisma-bombe adresirana na francuskog predsednika Nikolu Sarkozija i ambasade zapadnih zemalja u Atini.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV Pink. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV Pink. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.

















