Dva zlata za Olimp

Izvor: OkRadio.rs, 05.Dec.2012, 10:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dva zlata za "Olimp"

Tanja Zlatanović i Svetlana Pavlović, članice kluba "Olimp", osvojile su po dve zlatne medalje, u disciplini snage bendž pres, na državnom prvenstvu održanom u Bačkoj Palanci, 1. decembra.   Na takmičenju je učestvovalo 48 takmičara iz 16 klubova, kao i po jedan takmičar iz Crne Gore i Grčke.    Zlatanovićeva je osvojila zlato u sniorskoj konkurenciji u kategoriji do 67,5 kg. sa rezultatom od 47,5 kg, a Pavlovićeva u junioskoj konkurenciji u kategoriji do 52 kg. sa rezultatom od 40 kg.   Obe takmičarke proglašene su za apsolutne pobednike i tom prilikom dobile još po jednu zlatnu medalju.    U Vranje su donele i pehar za teretanu klub...

Nastavak na OkRadio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.