Izvor: OkRadio.rs, 05.Dec.2012, 10:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dva zlata za "Olimp"
Tanja Zlatanović i Svetlana Pavlović, članice kluba "Olimp", osvojile su po dve zlatne medalje, u disciplini snage bendž pres, na državnom prvenstvu održanom u Bačkoj Palanci, 1. decembra. Na takmičenju je učestvovalo 48 takmičara iz 16 klubova, kao i po jedan takmičar iz Crne Gore i Grčke. Zlatanovićeva je osvojila zlato u sniorskoj konkurenciji u kategoriji do 67,5 kg. sa rezultatom od 47,5 kg, a Pavlovićeva u junioskoj konkurenciji u kategoriji do 52 kg. sa rezultatom od 40 kg. Obe takmičarke proglašene su za apsolutne pobednike i tom prilikom dobile još po jednu zlatnu medalju. U Vranje su donele i pehar za teretanu klub...








