
Izvor: Mondo, 01.Jun.2019, 21:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Autobus koji je izgoreo na granici vozio Palmine goste
Autobus koji se zapalio danas na granici Srbije i Severne Makedonije prevozio je goste Dragana Markovića Palme koji su bili u Grčkoj, u Paraliji.
Foto: Mondo/Stefan Stojanović
Putnici iz autobusa koji je u subotu popodne izgoreo na ulazu u Srbiju iz pravca Severne Makedonije, bili su uplašeni ali i srećni jer su izvukli živu glavu.
Vozač Zoran Vasić, kaže za "Novosti" da se osetio dim i da su izgorele instalacije.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Putnici su uglavnom umorni i kažu jedva čekaju da dođu kući.
Autobus pun putnika iz Srbije zapalio se na granici!
"Osetili smo dim u autobusu izašli napolje i čini se da se sve desilo u trenutku. Na sreću nema povređenih, samo je ljudima nešto od prtljaga stradalo", rekao je Mile Đukić iz Apatina.
Izvor: Tanjug
On objašnjava da su oni bili gosti Dragana Markovića Palme u Paraliji, gde su proveli pet dana.
Neki od putnika osuđuju prevoznika i tvrde da je još od Novog Sada kada je autobus krenuo bilo jasno da nešto nije u redu.
Palma i Srbi igrali "kolce" u moru (VIDEO)
Putnike je nakon paljenja autobusa preuzeo drugi prevoznik.
Palma: Srbija je izgradila Grčku
Gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma odveo je, u organizaciji grada, više od 1.000 ljudi na letovanje u Paraliju.
Pročitajte još:
Dačić zapevao u Paraliji, razbio i tanjir (FOTO, VIDEO)
Pogledaj vesti o: Grčka