Izvor: Mondo, 14.Sep.2012, 09:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
FBI priveo portparola Anonimnih
Samoproklamovani portparol hakerske grupe Anonimni (Anonymous) Baret Braun uhapšen je u Dalasu i prebačen je u prostorije FBI, javljaju američki mediji.
Još nije zvanično saopšteno zašto je Braun uhapšen, sem što je jedna advokatska firma iz Kalifornije na svom Twitter nalogu napisala da je do hapšenja došlo zbog pretnji izrečenih agentu FBI.
Braun je priveden dok je sa još nekoliko osoba >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << bio na video četu, i prisutni su mogli da čuju glasove policajaca koji su ušli u prostoriju uzvikujući lezi dole, spusti ruke.
On se javno predstavljao kao portparol hakerske grupe Anonimni, preuzevši odgovornost za rušenje sajtova Sajentološke crkve i veb napade na sajtove Visa i Mastercard kartica zbog gašenja PayPal naloga za plaćanje za donacije Wikileaksu.
(Tanjug)
Pogledaj vesti o: Twiter










