„Vučićevu jeftinu propagandu više niko ne shvata ozbiljno“: Poslanik Evropskog parlamenta o ulozi EU u rešavanju krize u Srbiji

Izvor: Danas, 18.Feb.2025, 21:48

„Vučićevu jeftinu propagandu više niko ne shvata ozbiljno“: Poslanik Evropskog parlamenta o ulozi EU u rešavanju krize u Srbiji

"Politička kriza mora se razrešiti primarno unutar Srbije. Uloga Evropske unije je da jasno i bez dvostrukih standarda komunicira svoje vrednosti prema građanima Srbije i da osigura jasne korake za ulazak Srbije u Evropsku uniju, naravno ako to njeni građani žele", kaže Gordan Bosanac, poslanik Zelenih u Evropskom parlamentu.

Nastavak na Danas...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.