Izvor: EMportal, 20.Dec.2010, 15:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tači: Spreman sam da se sastanem s Tadićem
Premijer Kosova Hašim Tači izjavio da je spreman da se sastane s predsednikom Srbije Borisom Tadićem u okviru dijaloga Beograd-Priština pod pokroviteljstvom Evropske unije.
Pogledaj vesti o: Hašim Tači
Povezane vesti
Tači: Spreman sam da se sastanem sa Tadićem
Izvor: Mondo, 20.Dec.2010
Premijer Kosova Hašim Tači izjavio je da je spreman da se sastane s predsednikom Srbije Borisom Tadićem u okviru dijaloga Beograda i Prištine, pod pokroviteljstvom Evropske unije.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta EMportal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta EMportal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



