
Izvor: Blic, 29.Sep.2022, 17:38
SAN O "BELOJ EVROPI" Desničari žele da promene EU iznutra, ali im zbog Rusije preti RASKOL: "Meloni će morati da bira između Mađarske i Poljske"
Italijanski izborni pobednik Đorđa Meloni možda na prvi pogled ima mnogo toga zajedničkog sa duboko konzervativnim vladama u Poljskoj i Mađarskoj, ali stručnjaci veruju da bi u realnoj politici svaki krajnje desničarski savez mogao brzo da pokaže svoja ograničenja.
Pogledaj vesti o: Evropska Unija
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.