Izvor: NoviMagazin.rs, 11.Nov.2025, 22:15

Nemački medij: Vučićeva samovolja ugrozila opstanak stranih trgovačkih lanaca u Srbiji

Strani trgovački lanci u Srbiji sve teže podnose samovolju predsednika Aleksandra Vučića koja bi mogla da ih primora i da napuste Srbiju, a pitanje je dokle je Evropska unija spremna da toleriše takvo tržišno uplitanje u jednoj zemlji kandidatu za članstvo, piše danas nemački dnevnik Handelsblat (Handelsblatt).

Nastavak na NoviMagazin.rs...






Povezane vesti

Nemački list: Strani trgovački lanci u problemu zbog Vučićeve Vučićeve uredbe o maržama

Izvor: Radio 021, 11.Nov.2025, 23:32

Strani trgovački lanci u Srbiji sve teže podnose samovolju predsednika Aleksandra Vučića koja bi mogla da ih primora i da napuste Srbiju.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.