Metalist traži pravdu u Sudu u Lozani

Izvor: Sportski Žurnal, 15.Avg.2013, 14:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Metalist traži pravdu u Sudu u Lozani

Ukrajinski Metalist zatražio je od Suda za sportsku arbitražu (CAS) u Lozani da suspenduje odluku Evropske fudbalske unije (UEFA) o izbacivanju iz kvalifikacija za Ligu šampiona.
(FOTO: FK Metalist)
UEFA je u sredu donela odluku o izbacivanju tima iz Harkova zbog umešanosti kluba u nameštanje utakmice nacionalnog prvenstva 2008. godine.
Umesto Metalista, UEFA je donela >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << odluku da u dvomeču baraža za Ligu šampiona protivnik nemačkog Šalkea bude grčki PAOK, koji je na terenu izgubio od Ukrajinaca u trećem kolu kvalifikacija za LŠ.
Očekuje se da sud u Lozani konačnu odluku o ovom pitanju donese do petka uveče.
Prve utakmice baraža za LŠ igraju se sledeće nedelje.
Pogledaj vesti o: Evropska Unija,   Fudbal,   Rat u Ukrajini

Nastavak na Sportski Žurnal...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.