Eštonova posetila Euleks u Prištini

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 27.Maj.2011, 15:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Eštonova posetila Euleks u Prištini

PRIŠTINA -

Visoka predstavnica Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Ketrin Ešton naglasila je danas u Prištini da je rad na uspostavljanju vladavine prava važan, jer je to ključno za budućnost Kosova.

"To je ključno za budućnost Kosova. Ključno je za budućnost ljudi i od suštinskog značaja za ambicije koje imate i razvoj saradnje sa Evropskom unijom", poručila je Ešton koja je >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << tokom posete Prištini posetila Misiju Euleks.

Ona je naglasila da 27 zemalja članica EU u potpunosti podržavaju Misiju Euleks i njen rad.

"Htela sam da dođem ovde i da svima vama kažem da je veoma važno da svi podržimo Misiju, kao što to radimo u EU, i da prepoznamo značaj rada koji je u toku", rekla je ona.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.