
Izvor: Capital.ba, 22.Maj.2019, 08:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Propao biznis Džejmija Olivera: Lanac restorana pred zatvaranjem
LONDON, Slavni kuvar Džejmi Oliver izjavio je da je izuzetno tužan nakon što je proces zatvaranja njegovog lanaca restorana preuzela revizorska kuća KPMG, što je dovelo u pitanje oko 1.300 radnih mjesta.
Najprije je pogođen njegov lanac od 23 italijanska restorana, ali uskoro će se zatvoriti i preostali restorani “Fifteen” i “Barbecoa”.
Još prošle godine je počela propast slavnog kuvara kada je bio prinuđen podijeliti 600 otkaza i zatvoriti 12 restorana. U tim trenucima >> Pročitaj celu vest na sajtu Capital.ba << ga je od potpunog kolapsa spasila finansijska injekcija koju je primio od svojih investitora.
“Znam koliko je ovo teško za sve nas. Želio bih da se zahvalim svim klijentima koji su uživali u našim jelima i koji su nas podržavali u posljednjoj deceniji, bilo je pravo zadovoljstvo usluživati vas”, nedavno je saopštio Džejmi Oliver.
U 2017. godini Džejmi Oliver zatvorio je svoj restoran “Union Jacks” te je prestao izdavati svoj časopis “Jamie” koji je objavljivan gotovo deset godina, piše BBC. Klix.ba
Чланак Propao biznis Džejmija Olivera: Lanac restorana pred zatvaranjem се појављује прво на INFORMACIJA JE KAPITAL - Capital.ba.
Pogledaj vesti o: London