Izvor: Telegraf.rs, 09.Dec.2014, 13:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Jelena Rozga u tangama i halterima! (VIDEO)
Hrvatska pevačica je objavila spot za pesmu "Cunami" u kojem sve pršti od seksi scena
Popularna hrvatska pevačica Jelena Rozga je objavila spot za numeru “Cunami”, a ovaj video će sigurno privući veliku pažnju budući da se Jelena u njemu pojavljuje u najprovokativnijem izdanju do sada!
Uz tange, haltere, i poneki štap za golf, Rozga pokazuje grudi i guzu u raznim varijantama, a autor muzike i teksta za pesmu “Cunami” je Dušan Bačić.
Pogledajte spot za numeru “Cunami”:
(Telegraf.rs)
Pogledaj vesti o: Cunami
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









