Izvor: SrbijaNet.rs, 02.Nov.2009, 11:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Razvija li Iran nuklearnu bombu?
Obaveštajne agencije procenjuju da će Iranu biti potrebno najmanje 18 meseci da razvije nuklearnu bombu, smatraju zapadne diplomate i obaveštajni zvaničnici. Godinama unazad američka CIA, britanski MI6, izraelski Mosad, njihove francuske i nemačke kolege, kao i ostale veće špijunske agencije pokušavale
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









