SAD neće mirovati dok ne reše slučaj Detroit

Izvor: Radio Slobodna Evropa, 29.Dec.2009, 10:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SAD neće mirovati dok ne reše slučaj Detroit

Predsednik SAD Barak Obama izjavio je da je naredio preispitivanje sistema nadzora i propisa o bezbednosti vazdušnog saobraćaja posle pokušaja terorističkog napada u avionu na katolički Božić.

Nastavak na Radio Slobodna Evropa...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Obama se oglasio - i zapretio

Izvor: Deutsche Welle, 29.Dec.2009

Predsednik SAD Barak Obama izjavio je da je doneo odluku o preispitivanju sistema nadzora i propisa o bezbednosti vazdušnog saobraćaja. Al Kaida pre toga preuzela odgovornost za neuspeli atentat na katolički Božić.

Nastavak na Deutsche Welle...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Slobodna Evropa. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Slobodna Evropa. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.