Obama dobio nezaboravan doček u Torontu VIDEO

Izvor: B92, 03.Jun.2019, 09:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Obama dobio nezaboravan doček u Torontu VIDEO

Barak Obama, bivši predsednik Sjedinjenih Američkih Država, dobio je velike ovacije pre početka druge utakmice finala između Toronta i Golden Stejta.

Nekadašnji predsednik SAD veliki je ljubitelj košarke i u nedelju veče odlučio je da dođe u Toronto i uživo isprati duel dva tima.

Kada je glavni "spiker" najavio Obamu, " Scotiabank Arena" je bila na nogama i velikim aplauzom je pozdravila nekadašnjeg prvog čoveka Amerike.

Obama, koji ima >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 57 godina, predsednik Sjedinjenih Američkih Država bio je punih osam godina – od 2009. do 2017. godine. Nasledio ga je predstavnik Republikanaca Donald Tramp, koji je na izborima pobedio Hilari Klinton.

Inače, Voriorsi su izjednačili na 1-1 u seriji, a opširnije o meču pročitajte OVDE.
Pogledaj vesti o: Barak Obama

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.