Obama baš ljut na Trampa

Izvor: Vesti-online.com, 08.Mar.2017, 11:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Obama baš ljut na Trampa

Bivši američki predsednik Barak Obama ljut je zbog optužbi aktuelnog američkog lidera Donalda Trampa o navodnom prisluškivanja telefonskih razgovora republikanca, piše "Volstrit džurnal".

Bivši predsednik SAD je ocenio te izjave kao najveći stepen uvrede za njega. Međutim, prema rečima jednog od njegovih pomoćnika, on nema nameru javno da odgovara na svaki napad šefa države.

- Osnovno pravilo u Obaminoj administraciji bilo je da se saradnici >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Bele kuće nikad ne mešaju u nezavisne istrage koje je sprovodilo Ministarstvo pravde - navodi "Volstrit džurnal" reči Kevina Luisa, zvaničnog predstavnika bivšeg predsednika.

U vezi s tim principom ni predsednik Obama ni jedan od saradnika Bele kuće nije naredio praćenje bilo kog američkog građanina. Sve tvrdnje da nije tako su laž.

Podsetimo, Donald Tramp je na svojoj stranici na Tviteru optužio Baraka Obamu da ga je špijunirao. Direktor FBI Džejms Komi se obratio i Ministarstvu pravde SAD sa zahtevom da negira Trampove reči.
Pogledaj vesti o: Barak Obama

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.