Izvor: 025info.rs, 21.Feb.2019, 08:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbojkašice Apatina ostvarile još jednu pobedu na domaćem terenu

OK Apatin je očekivano savladao odbojkašice Libera iz Bačkog Gradišta, koje još nisu zabeležile prvenstvenu pobedu u ovoj sezoni. Apatinke su dobro  otvorile utakmicu i ubrzo povele 13:2. Trener domaće ekipe Miloš Popović dao je šansu igračicama sa klupe koje su je iskoristile na najbolji mogući način. Nakon osvojenog seta domaće su znatno opuštenije ušle u nastavak. Napravile su seriju grešaka i uzdigle odbojkašice Libera  koje su  zaigrale mnogo bolje u ovom delu utakmice. Gošće su imale prednost do 7 poena. Nastavak seta doneo je rezultatsku neizvesnost. Odbojkašice Apatina na servis Jelene Bešir prave razliku, koju su uvećavale do kraja seta. Treći set doneo je ozbiljniju igru domaćih. Pokazale su Apatinke sav svoj kvalitet i rutinski završile utakmicu.   Nakon ovog kola, OK Apatin je ostao jedini neporaženi tim u ligi, sa osvojenih 23 boda.   U narednom kolu Apatinke gostuju u Odžacima.

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.