UŽIVO: Crvena zvezda - Jagodina 1:0 (poluvreme) Projektil Milijaša za vođstvo

Izvor: Vesti-online.com, 16.Avg.2014, 22:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Bombom" kapitena Nenada Milijaša iz slobodnog udarca u 38. minutu crveno-beli su načeli mrežu "ćurana". Mladi golman Jagodine Nikola Perić paradom je ulepšao gol iskusnog veziste Beograđana.

Odlični krilni fudbaler Crvene zvezde Darko Lazović u prodoru

Strateg domaćina je najavio da će napraviti najmanje dve izmene u sastavu u odnosu na meč sa Radničkim iz Niša pre nedelju >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << dana.

45+1. minut - Kraj prvog poluvremena.

44. minut - Domaćin ne posustaje. Želi da pre odmora dođe do još jednog pogotka.

38. minut - GOOOOOOL!!! - Projektil Nenada Milijaša sa 30 metara iz slobodnjaka. kapiten Zvezde nije se libio da okuša levicu i nije pogrešio. Lopta se od leve stative velikom silinom odbila u mrežu.

35. minut - Solidan pokušaj Lazovića iz slobodnog udarca, a kontru sprečava Kovačević i dobija žuti karton.

31. minut - Jagodina se polako oslobađa pritiska. Cvetković je snažno šutirao, ali je mladi golman Rajković odlično intervenisao.

23. minut - Pokušaj Savićevića da padom na ivici šesnaesterca iznudi prekršaj za najstrožu kaznu nije prošao, a u kontri odličnu priliku je propustio Savković.

20. minut - Zvezda nikako da valorizuje inicijativu. Savićevićev pokušaj odbranio je Perić.

17. minut - Nesporazum Milijaša i Rakića u kaznenom prostoru rivala. Velika prilika je otišla u nepovrat. Napadač je bio na petercu, ali lopta nije bila dovoljno upotrebljiva.

14. minut - Šut kapitena Milijaša sa distance golman Jagodine je ukrotio.

10. minut - Pečnik je imao priliku posle kornera, ali je lopta proletela pored gola.

2. minut - Pre početnog udarca minutom ćutanja odata je počast nekadašnjem golmanu Crvene zvezde Vladimiru Beari.

1. minut - Utakmica je počela.

SASTAVI TIMOVA

CRVENA ZVEZDA: Rajković, Mijailović, Lazić, Pavićević, Petković, Savićević, Lazović, Milijaš, Kovačević, Rakić, Pečnik.

JAGODINA: Perić, Filipović, Mihajlović, Gašić, Milinković, Savković, Arsenijević, Mitošević, Cvetković, Šušnjar, Martinović.
Pogledaj vesti o: Jagodina