Zvezda vodi, ali Delije imaju jednu veliku brigu! (video)

Izvor: Sportske.net, 13.Avg.2017, 17:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crvena zvezda u prvom poluvremenu stekla prednost protiv gostiju iz Bačke Palanke, ali vidljiv je veliki problem koji imaju crveno-beli.

Pogađate, u pitanju je veoma loš teren na Marakani. Na to ukazuju i navijači Crvene zvezde u svojim komentarima tokom prvog poluvremena.

Ipak, ekipi Vladana Milojevića to nije previše smetalo u prvom poluvremenu protiv Bačke, pa je posle prvih 45 minuta igre rezultat na Marakani 1-0 u korist crveno-belih.
Jedini gol postigao je Aleksandar Pešić u 38. minutu, posle kornera koji je sa leve strane izveo Nenad Milijaš.

--

Zvezda je tako krunisala bolju i konkretniju igru tokom prvog poluvremena. Imali su svoje prilike preko Milijaša, Milića, Rikardinja, a Pešić je nastavio svoju odličnu seriju u domaćem prvenstvu.

hmm...da li će teren izdržati danas? #fkcz

— Mija (@MiodragNikolic) August 13, 2017 --

Najgore su ove utakmice koje ti se ne igraju a ti moras da ih igras. I da ih pobedis.. #CZVBAC #fkcz

— MasaIMedjed (@masa_i_medvedd) August 13, 2017 --

Dovedi Mesija i Ronalda sad na Marakanu i ovakav teren da vidiš da li vrede tolike pare a mi se žalimo na Rikardinja #fkcz

— Milan Pavlovic (@lane281186) August 13, 2017 --

Raka Baranda da vadi iz ove kaljuge.. #fkcz

— Боги (@Bogi__89) August 13, 2017 --

Pobjeda na ovoj oranici bez povrijeđenih je ravna osvajanju titule. #fkcz

— Огњен Благојевић (@TBX13DO) August 13, 2017 -

Do utakmice s Krasnodarom ima 14 dana, bolje da sutra krenu sa zamenom terena #fkcz

— Lucky #13 (@MrLizli13) August 13, 2017 -

Kakav crni septembar?! Vec od sutra poceti zamenu travnate podloge! #FKCZ

— different kind of G (@KyBaP) August 13, 2017 --

Koliko dosadan mec, ako https://t.co/j6zsG51RYE izbacuju sta se tvitovalo na poluvremenu verujem da ce biti samo moji tvitovi #CZVBAC #fkcz