Zbog ovih transparenata Grobara utakmica je dva puta prekidana u Ivanjici! (FOTO)

Izvor: Telegraf.rs, 05.Maj.2017, 21:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbalska utakmica između Javora i Partizana u Ivanjici dva puta je prekidana kod rezultata 2:1.

Prvi put u 74. minutu kada su navijači Partizana istakli transparent

- Dok u FSS sveće sveta, ciganima i dalje uefa smeta - pisalo je na transparentu.

Prinstskrin: Youtube

Sudija je prekinuo meč i tražio da uklone trasnparent da ne bi praznio tribinu, što su oni i učinili.
Ipak, posle nekoliko minuta istakli su novi pa je meč opet prekinut.

- Srđan Obradović, zlatna kopačka Crvene zvezde (Misli se na arbitra koji je dosudio penal za Zvezdu protiv Vojvodine. prim. aut

Tek kada su skinuli i ovaj transparent meč je nastavljen.

(Telegraf.rs)

Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Crvena Zvezda

Nastavak na Telegraf.rs...

Dva prekida u Ivanjici zbog transparenata Grobara (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 05.Maj.2017

Sudija Aleksandar Vasić procenio je da se radi o uvredljivim natpisima....Utakmica između Javora i Partizana u Ivanjici dva puta je prekidana u razmaku od nekoliko minuta i to zbog transparenata Grobara! ..Sudija Aleksandar Vasić procenio je da se radi o uvredljivim natpisima, pa je jasno stavio do...

Leonardo slavio kiks Zvezde i objavio šampionsku poruku, pa sve munjevito obrisao! (FOTO)

Izvor: Telegraf.rs, 06.Maj.2017, 19:36

Fudbaler Partizana Leonardo nije mogao da sakrije oduševljenje kiksom Crvene zvezde protiv Voždovca...On je nakon utakmice objavio fotografiju sa tabelom uz komentar "Hvala ti Bože, verovao sam do poslednjeg minuta. Sada je na nama da budemo veoma srećni, ova sreća nema cenu"...Sve to je ubrzo obrisao,...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.