UŽIVO: Alba - C. zvezda (20.15) 11 crveno-belih za nadu

Izvor: Vesti-online.com, 26.Mar.2015, 20:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Još se igra. Crvena zvezda u okviru 12. kola Top 16 faze Evrolige gostuje Albi u Berlinu. Crveno-beli trenutno imaju tri pobede i osam poraza, pa su im ostale samo matematičke šanse za plasman u četvrtfinale, dok izabranici Saše Obradovića drže petu poziciju sa skorom 5-6. Ostanite uz portal Vestionline i iz minuta u minut pratite dešavanja iz "O2 arene".
Pogledaj vesti o: Evroliga

Nastavak na Vesti-online.com...

(VIDEO) PORAZ CRVENO-BELIH OD ALBE: Zvezda se oprostila od četvrtfinala, Vilijams se povredio

Izvor: Kurir, 26.Mar.2015

Berlinski tim ima realne izglede da se domogne četvrtfinala..Košarkaši Crvene zvezde ostali su i bez teoretskih šansi da se domognu četvrtfinala Evrolige posle poraza u  berlinskoj dvorani "O2" od domaće Albe u meču 12. kola Grupe E TOP 16 faze:..Alba - Crvena zvezda 73:68 (22:9, 17:13, 20:27,...

EL: Alba – Crvena zvezda 35:20, 20. minut

Izvor: Večernje novosti, 26.Mar.2015

DRUGA ČETVRTINADrugi period poenima, posle minut i po igre, započinje Dženkins - 22:11, 12. minut. Raste perednost nemačkog tima iz napada u napad, Alba posle 13. minuta igre vodi sa 26:11. Crveno-beli ponovo imaju problema sa šutevima za tri poena, kojih su u dosadašnjem toku meča šutnuli sedam,...

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.