Izvor: Nezavisne Novine, 28.Jun.2014, 22:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stativa odvela Brazil u četvrtfinale!

Fudbaleri Brazila eliminisali su Čile u osmini finala Mundijala poslije izvođenja penala, nakon što je poslije 120 minuta rezultat bio 1:1.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Kakav meč: Brazil pobedio Čile za četvrtfinale u penal seriji, i jedni i drugi u suzama!

Izvor: Blic, 28.Jun.2014

Fudbaleri Brazila plasirali su se u četvrtfinale Mundijala, pobedivši posle boljeg izvođenja penala selekciju Čilea sa 3:2, a nakon 120 minuta igre završene rezultatom 1:1...Već prilikom intoniranja himne bilo je jasno da predstoji fudbalski spektakl, esencija latinoameričkog "loptanja" u oštroj...

Nastavak na Blic...

Junak Čilea Bravo: Ponosni smo, bili smo sjajni protiv tri vrhunske selekcije

Golman selekcije Čilea Klaudio Bravo bio je među najboljim pojedincima u porazu od Brazila u osmini finala Mundijala (3:2 posle penala, 1:1 posle 120 minuta), ali mu je poraz lakše pao nego nekim saigračima koji su u suzama napustili teren..."Moramo biti ponosni, otići ćemo iz Brazila uzdignute...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.