Šelvi oduzeo Sautemptonu treće mesto

Izvor: Mondo, 01.Feb.2015, 20:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vezista Svonsija sjajnim golom u finišu razočarao domaće navijače.

U ne mnogo zanimljivom meču na Sent Meri stadionu pobednik je odlučen snažnim udarcem Džondža Šelvija u 83. minutu.

Vezista Svonsija "opalio" je po lopti i matirao Frejzera Fostera za razočaranje domaćih navijača i kraj uspešne serije Sautemptona. Samo nekoliko minuta ranije Šelvi je sa gotovo identičnog mesta pogodio stativu...

Bila >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << su to jedina dva preteća udarca gostiju u ovom meču, ali ispostavilo se kao dovoljno: Sautempton - Svonsi 0:1.

Do ove utakmice "sveci" su vezali šest premijerligaških mečeva bez poraza (pet pobeda i remi), međutim, sada su treće mesto prepustili Mančester junajtedu. Svonsi je preskočio Stouk i trenutno je deveti na tabeli.

Navikli smo od igrača Sautemptona da igraju dosta ofanzivnije nego ove nedelje, ali šanse su ovaj put izostale. Mogli su "sveci", ipak, do izjednačenja, ali je dva pokušaja Manea u 87. minutu na gol-liniji zaustavio Ešli Vilijams.

Reprezentativac Srbije Dušan Tadić odigrao je ceo meč za Sautempton, ali se nije posebno istakao jer je odbrana Svonsija pružila odličnu partiju.