Pepovi momci nakon penala savladali Borusiju (video)

Izvor: Sportske.net, 28.Jul.2016, 16:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipe Mančester Sitija i Borusije iz Dortmunda, odmerile su snage u okviru azijskog Internacionalnog Kupa Šampiona.

Interesantan meč je viđen danas na Internacionalnom Kupu Šampiona u Aziji, između Mančester Sitija i Dortmunda.

Nakon regularnog dela igre je bilo 1:1 i to zahvaljujući pogotku Pulišića u šestom minutu nadoknade.

Pre njega je u 79. minutu Serhio Aguero doveo Siti u prednost.

Iako je utakmica >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << bila relativno izjednačena, može se zaključiti da je Siti više zaslužio trijumf, kako je tokom čitavog meča bio konkretiniji od izabranika Tomasa Tuhela.

Gvardiola je na startu izveo sledeću postavu: Kabaljero, Kliši, Otamendi, Adarabiojo, Kolarov, Fernando, Fernandinjo, Delf, Navas, Zinčenko i Iheanačo.

Do kraja meča je promenjena čitava postava, a priliku je od 85. minuta dobio i Nolito.

Tomas Tuhel se odlučio za sledećih 11: Burki, Ginter, Sokratis, Bartra, Šmelcer, Rode, Sahin, Mor, Lajtner, Dembele i Ramos.

U prvih 45 minuta je bilo jako teško da se igra kako je temperatura u Šenženu bila 32 stepena.

Istakli su se u redovima "Građana" Delf i Iheanačo, koji su delovali najagilnije, te su ušli i u najveći broj šansi.

Some good chances for City in the first 45 minutes. Who stood out for you in sky blue? #cityontour pic.twitter.com/n3KWnKBY5N

— Manchester City (@ManCity) 28. јул 2016.