Liga 1: Lil preokrenuo protiv Liona na radost Parižana

Izvor: Sportal.rs, 28.Feb.2015, 22:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Liona poveli su na gostovanju protiv Lila, ali je domaćin preokrenuo u razmaku od četiri minuta u drugom poluvremenu i došao do sva tri boda - 2:1, u 27. kolu Lige 1.

Lion je u subotu bio u prilici da se učvrsti na liderskoj poziciji, ali je na kraju doživeo peti ovosezonski poraz i sada bi PSŽ mogao da preuzme prvo mesto, nakon derbija protiv Monaka u gostima.

Toliso je u trećem minutu doveo Lion u vođstvo. Međutim, Lil je u kratkom vremenskom intervalu >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << u drugom poluvremenu postigao dva pogotka za preokret.

Prvo je Markos Lopes asistirao Gaju koji je doneo izjednačenje, a potom je i sam bio strelac za 2:1 u 60. minutu i trijumf Lila, kojim je sa 13. skočio na osmo mesto i sada ima 35 bodova.