Ništa novo, Bajern ponovo slavio

Izvor: B92, 27.Feb.2015, 23:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Bajerna pobedili su Keln u Minhenu rezultatom 4:1, u prvoj utakmici 23. kola nemačke Bundeslige.

Ekipa Pepa Gvardiole ostvarila je 18. pobedu u Bundesligi i sada ima uz meč više i 11 bodova više od Volfsburga.

Bajern je sjajno otvorio meč protiv Kelna, pa je već u 11. minutu vodio sa 2:0 golovima Bastijana Švajnštajgera i Franka Riberija.

Ipak, u nastavku prvog dela Keln je odigrao veoma dobro i u 45. minutu je smanjio golom Ujaha. To je međutim >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << bilo sve od ’jarčeva’, pošto su u nastavku sjajni Arjen Roben i Robert Levandovski overili trijumf Bavaraca.

Roben je prvi put u karijeri postigao gol na pet uzastopnih utakmica, a ove sezone je stigao do brojke 17.