Izvor: HotSport.rs, 27.Feb.2015, 23:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BUNDESLIGA: Bajern rutinski do pobede protiv ‘Jarčeva’ (VIDEO)

Fudbaleri minhenskog Bajerna savladali su Keln sa 4:1 u 23. kolu Bundeslige i zadržali veliku prednost u odnosu na drugoplasirani Volfsburg.

Bajern je počeo veoma dobro i već posle 10 minuta igre je golovima Švajnštajgera i Riberija vodio sa dva gola razlike. Nadu Kelnu da može do eventualnog iznenađenja doneo je Ujah u nadoknadi vremena prvog poluvremena.

Međutim, već u nastavku stvari su potpuno >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << legle na svoje mesto, a meč su golovima prelomili Roben u 67. i Levandovski u 75. minutu meča.

Bajern je povisio dvoju prednost na liderskom mestu Bundeslige na 11 bodova, a Keln je ostao na 13. mestu sa 25 osvojenih bodova.