POLUVREME: Bajern s igračem manje vodi na Etihadu, Čelsi uništava Šalke, Barsa i PSŽ sigurni... (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 25.Nov.2014, 22:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle prvih 45 minuta favoriti prema očekivanjima uspešno odrađuju posao...

Mančester Siti suočava se s velikim problemom! Iako su imali prednost od 1:0 i igrača više, Bajern je do kraja prvog dela uspeo da potpuno preokrene rezultat, pa su sada Englezi u nezavidnoj situaciji, pošto će im ako ovako ostane u poslednjem kolu Rimu biti potrebna pobeda kako bi prošli u narednu rundu.

Aguero je Sitiju doneo prednost, dok su golove za Bajern postigli Ćabi >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << Alonso iz slobodnog udarca i Levandovski. Crveni karton zaradio je Benatija u 20. minutu meča.

U ostalim duelima očekivani rezultati. Barsa vodi na Kipru sa 2:0 pogocima Suareza i Mesija, PSŽ ima prednost od jednog gola protiv Ajaksa (Kavani), a Čelsi uništava Šalke u gostima - 3:0. U Lisabonu Sporting posle prvih 45 minuta ima prednost od 2:1. Možda i najlepši trenutak prvog dela dogodio se u pravo na ovom meču, kada je Nani provozao kompletnu odbranu Maribora i zakucao loptu u mrežu. Bio je to pogodak za 2:0...