Koštuničin potpis za Boru

Izvor: S media, 27.Okt.2011, 02:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Koštuničin potpis za Boru

Lideru D S S Vojislavu Koštunici su na promociji Bore Đorđevića prilazili neki građani i tražili da im on potpiše knjigu, a kad se gužva razišla Bora je potpisai i Vojin primerak knjige.

Iznenadio se lider D S S Vojislav Koštunica kada su mu, posle promocije knjige Bore ĐorđevićaŠta je pesnik hteo da kaže”, prilazili građani da im se potpiše na prvim stranicama Čorbinog dela. Uz osmeh je kroz šalu, upozoravao gospođe >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << koje su ga ”opkolile” da nije on autor nego Bora.

Zašto ne hapse i ljude iz sadašnje vlasti?

Mrkonjićeva himna Beškoj

Špijunka: Čanku kasne i boginje

"Pa da, ali kod Bore je veća gužva", pravdali su se.

"E, kad je tako, onda može", pokleknuo je pred silinom obrazloženja predsednik D S S i potpisao knjigu.

Kad se gužva razišla Bora je potpisao i Vojin primerak knjige.

(Novosti)
Pogledaj vesti o: Vojislav Koštunica

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.