(VIDEO) MAGIJA MESIJA: Pogledajte kako je Argentinac dao gol Espanjolu

Izvor: Kurir, 07.Dec.2014, 19:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Barselona je u 45. minutu izjednačila i otišla na odmor sa više samopouzdanja

Fudbaleri Barselone pobedili su Espanjol u 14. kolu Primere rezultatom 5:1. Golove za Barselonu postigli su Mesi u 45, 50 i 81 minutu, Pike 53 i Pedro 77, jedini strelac za Espanjol je Garsija u 13 minutu.

Barselona se ovom pobedom vratila na drugo mesto na tabeli sa 34. boda. Espanjol je 12 sa 14. bodova.

Pogledajte kako je Mesi u 45. minutu dao izjednačujući pogodak za Barselonu. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Argentinac je levom nogom precizno poslao loptu u golmanov desni donji ugao i izjednačio na 1:1 u gradskom derbiju sa Espanjolom.

Pogledajte kako je Mesi postigao drugi gol za Barselonu u 51. minutu i doneo potpuni preokret.

Pogledajte het-trik Mesija, treći gol za Argentinca, a peti za Barselonu.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.