Izvor: Vesti-online.com, 11.Maj.2010, 18:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šormaz: Ne prelazim u SNS
Poslanik Demokratske stranke Srbije Dragan Šormaz danas je izjavio da ne prelazi u Srpsku naprednu stranku, kao i da o tome ni sa kim nije razgovarao iz redova naprednjaka i time negirao pisanja pojedinih medija.
"Nikakve razgovore sa SNS nisam vodio. Član sam DSS, a moj dalji politički angažman u DSS zavisiće upravo od poteza koje ova stranka bude povlačila u budućnosti", rekao je Šormaz novinarima u parlamentu.
On je dodao da normalno učestvuje u aktivnostima >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << stranke, dodajući da je prisustvovao i jutrošnjem sastanku poslaničkog kluba.
Kako piše ''Blic'', pozivajući se na svoja saznanja, Šormaz je, navodno nezadovoljan politikom i stanjem u partiji koju vodi Vojislav Koštunica, odlučio da pređe u redove Srpske napredne stranke.
"Pregovori sa Nikolićem i Vučićem su završeni i čeka se samo momenat kada će Koštunici saopštiti da napušta stranku" kaže izvor „Blica“.
Nastavak na Vesti-online.com...
Šormaz: Ne prelazim u SNS
Izvor: SrbijaNet.rs, 11.Maj.2010
Poslanik Demokratske stranke Srbije Dragan Šormaz izjavio je danas da ne prelazi u Srpsku naprednu stranku, kao i da o tome ni sa kim nije razgovarao iz redova naprednjaka. "Nikakve razgovore sa SNS nisam vodio. Član
Šormaz: Ne prelazim u SNS
Izvor: S media, 11.Maj.2010
Poslanik Demokratske stranke Srbije Dragan Šormaz izjavio je danas da ne prelazi u Srpsku naprednu stranku, kao i da o tome ni sa kim nije razgovarao iz redova naprednjaka. .."Nikakve razgovore sa SNS nisam vodio. Član sam D S S, a moj dalji politički angažman u D S S zavisiće upravo od poteza...









