
Izvor: Press, 15.Okt.2019, 14:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SRPSKA BODIBILDERKA "PALA" ZBOG DROGE Sa dva muškarca švercovala marihuanu vrednu DEVET MILIONA EVRA
Srpska bodi-bilderka Olivera Ugoči (39) uhapšena je u Rumuniji zbog sumnje da je učestvovala u švercu 750 kilograma kanabisa, vrednog skoro devet miliona evra koji je zaplenjen 6. oktobra na rumunsko-bugarskoj granici.
Foto:blic
Najpre je uhapšen Srbin M. S. (32) kada je na srpsko-bugarsku granicu stigao u belom kombiju natovarenom džakovima.
Nakon provere carinika primećeno je >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << da se u belim vrećama krije zelenkasta biljna metarija za koju je utvrđeno da je kanabis , koji bi na crnom tržištu dostigao vrednost devet miliona evra.
Rumunski portal Ziua constanta preneo je da su šverceri pokušali da zamaskiraju intenzivan miris kanabisa folijama i mirisom kafe.
Foto: privatna arhiva / Facebook
Olivera Ugoči
Za njima je potom na granični prelaz stigao i BMW registrovan u Novom Pazaru, u kome su, kako piše rumunski bili M. D. i O. U, a Kurir je izvestio da je reč o bodibilderki Oliveri Ugoči.
Foto: Romanian border police / RAS Srbija
Istragom je bilo utvrđeno da su Olivera i M. D. imali zadatak da prate i obezbeđuju tovar kanabisa. Troje srpskih državljana je odmah privedeno i određen im je pritvor do 30 dana zbog sumnje da su učestvovali u međunarodnom švercu droge.