Knežević: Dogovor o rekonstrukciji Vlade blizu

Izvor: Press, 16.Jul.2013, 10:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Knežević: Dogovor o rekonstrukciji Vlade blizu

"Svi su svesni u vladi da je potrebna rekonstrukcija. To se sada već i odužilo i dugo traje i predmet je velikog interesovanja javnosti", rekao je za RTS Knežević koji je i funkcioner Srpske napredne stranke.

On je istakao da je vlada uradila dva najvažnija strateška cilja koja je stavila pred sebe - evropske integracije i borba protiv korupcije i kriminala.

"Ostaje treći cilj možda i najvažniji za građane, a to je borba za ekonomiju, za više >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << radnih mesta, investitore i zapošljavanje. Naravno da sada očekujemo da u narednom periodu one ministre i državne službenike koji rade u javnom sektoru, a koji su se malo umorili zamene drugi koji će novom energijom doprineti da ostvarimo i taj treći cilj", rekao je Knežević.

On je istakao i da od koalicionih partnera očekuje da urade ono što se radi i u SNS- u.

Prema njegovim rečima, to je da se doprinese da bude jedan bolji, veći kvalitet, nova energija i snaga jer je zadatak koji nas čeka u ekonomiji jako težak i naporan, ali i jako važan za građane .

On je istakao da je pružio sve od sebe i da je dao maksimum i onoliko koliko je mogao da radi u tom trenutku.
"Kada pogledam unazad ima stvari koje bi radio drugačije nego što sam radio. Sada imam neko novo iskustvo nešto iza sebe", rekao je Knežević i dodao da je potpuno nevažno ko će u narednom periodu obavljati koju funkciju, već da je važno da Srbija ide napred i da svi radimo na tome da gradjani žive mnogo bolje.

On je istakao da bi promenio dosta stvari - od izbora nekih saradnika do brže i efikasnijeg rad u nekim sektorima.
Pogledaj vesti o: Srpska Napredna Stranka

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.