Kijanu Rivs se okreće režiji

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 16.Dec.2011, 18:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kijanu Rivs se okreće režiji

LOS ANĐELES -

Glumac Kijanu Rivs režiraće svoj prvi film pod nazivom ''Man Of Tai Chi'' (Čovek taj čija), preneli su danas holivudski mediji.

Osim što će ga režirati, Rivs će u ovom filmu glumiti zajedno sa Tajgerom Ćenom sa kojim je sarađivao na trilogiji ''Matriks''.

Radnja filma, koji počinje da se snima u februaru, događa se u Pekingu i prati mladića koji se bavi borilačkim veštinama i koji mora da se izbori sa važnim životnim odlukama. >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Rivs će ovaj film snimiti na dva jezika - engleskom i kineskom.

Glumac je svoj film zamislio kao posvetu starim kung fu filmovima. ''Želim da napravim dobar kung fu film. Dobra priča i dobra radnja - ali neka ima i kung fua'', rekao je on.
Pogledaj vesti o: Izbori

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Kijanu Rivs se okreće režiji

Izvor: Nezavisne Novine, 16.Dec.2011

LOS ANĐELES - Glumac Kijanu Rivs režiraće svoj prvi film pod nazivom ''Man Of Tai Chi'' (Čovjek taj čija), prenijeli su danas holivudski mediji.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.