Karić igra golf, planira da izgradi GRAD u Nemačkoj?!

Izvor: Mondo, 03.Jul.2019, 17:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Karić igra golf, planira da izgradi GRAD u Nemačkoj?!

Srpski biznismen Bogoljub Karić igra golf sa suprugom, a na svom Facebook profilu otkrio je nove planove.

Foto: Bogoljub Karić/Facebook

Karićeva kompanija trenutno gradi u 17 država, od Austrije preko zemalja bivšeg Sovjetskog Saveza do Ujedinjenih Arapskih Emirata i Kine, a ponosan je na "Minsk World" u Belorusiji, za koji navodi da je "najveći građevinski poduhvat u Evropi". >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<

Na svom Facebook profilu otkrio je da planira da u Nemačkoj napravi ceo jedan grad.

"Posle sastanaka koji smo imali moja Mara i ja u Berlinu u ime naše BK grupe, koja je svrstana među 100 najboljih kompanija na celom svetu, otvorile su se značajne poslovne mogućnosti da projekat 'Tesla grad' bude realizovan i u Nemačkoj gde su naši poslovni partneri veoma zainteresovani za saradnju", napisao je Karić.

Izgradnja Tesla grada planirana je i u Beogradu i uveliko se prikupljaju sve potrebne dozvole. Navodno će cena stanova biti povoljna, svega 500 evra po kvadratu.

A kako Bogoljub Karić igra golf pogledajte OVDE
Pogledaj vesti o: Bogoljub Karić

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

Karić gradi CEO GRAD u Nemačkoj

Izvor: Blic, 04.Jul.2019, 09:49

Poznati srpski biznismen Bogoljub Karić kreće u nove poduhvate i planira da u Nemačkoj izgradi ceo jedan grad, saopštila je BK grupa.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.